Како изгледаат работите кога си пијан?

Како ти изгледаат работите кога си пијан?

Работите изгледаат сосема поинакви кога си пијан. Овие интересни илустрации се дело на веб-сајтот „College Humor“ и прикажуваат смешни ситуации како алкохолот ја менува перцепцијата на работите. На левата страна се реалните ситуации, додека на десната како ги доживуваме под дејство на алкохол.

Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан? Како ти изгледаат работите кога си пијан?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар