Како се краде автомобил во Русија?

Иновативни Руси демонстрираат нов начин на кражба на автомобил, кој изгледа поприлично лесен. 🙂 Како се краде автомобил во Русија?Уживајте во нивната смисла за хумор.

Според коментарите под видеото, најверојатно се работи за реклама на „Пежо“, а она што го креваат „силните“ Руси е само голем балон полн со хелиум. Но, ако веќе го изгледавте, ова наше дообјаснување е излишно. 🙂


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар