Како изгледале славните на почетокот на нивната кариера?

Славните актери и актерки се познати по нивните најголеми успешни улоги, но најголемиот број од нив влегле во светот на шоу-бизнисот со мали улоги. Тие се толку долго во филмската индустрија што заборавивме како изгледаа на почетоците на нивната кариера. Со изборот што го направивме ние ќе ве потсетиме како изгледаа дел од најголемите ѕвезди за време на нивните почетоци.

Сандра Булок

Џорџ Клуни

Двејн Џонсон

Киану Ривс

Бри Ларсон

Бети Вајт

Леонардо ди Каприо

Дру Баримор

Том Хенкс

Скарлет Јохансон

Продолжува на втората страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар