И кучињата понекогаш знаат да бидат безобразни

Да, кучињата се слатки, пријателски настроени, лојални и неодоливи, но тие исто така можат да бидат и безобразни. Токму затоа понекогаш кога ќе ги видите во ова поинакво светло не знаете дали да се смеете или да плачете. Погледнете дел од најголемите кучиња бељаџии во светот и размислете, која е најголемата беља која вашето куче некогаш ја направило…

И кучињата понекогаш знаат да бидат безобразни

Никој нема да ти верува дека јас навистина ти ја изедов домашната!

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар