Грешки кои ги правиме во 20-тите години од животот

Нема причина да се срамите, сите ги прават овие грешки додека се млади. Не за џабе старите рекле „младост-лудост“. 🙂

Грешки кои ги правиме во 20-тите години од животот

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар