Фотографии кои докажуваат дека со децата никогаш не е здодевно

Во куќа полна со деца секогаш се случува нешто интересно и необично. Тие сепак сѐ уште го запознаваат светот околу нив, со сите негови убавини и разочарувања. Малите деца се голема обврска за родителите која не е ни малку лесна, но зар има нешто поубаво и посмешно од сите тие детски глупости и закачки кои веднаш го подобруваат расположението?

Фотографии кои докажуваат дека со децата никогаш не е здодевно

Неверојатно е колку брзо се зближува со непознати

Погледнете ги следниве урнебесни фотографии кои ќе ве убедат дека досадата и децата едноставно не одат заедно…

 

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар