„Епик“ битка во танцување помеѓу 11-годишниот Антоан и 46-годишниот НБА редар Шенон

Светот неодамна имаше можност со широка насмевка да го гледа видеото во кое двајцата јунаци, 11-годишниот Антоан Александар и 46-годишниот Шенон Сејлс се натпреваруваа во танцување за време на натпревар на Детроит Пистонс.

„Епик“ битка во танцување помеѓу 11-годишниот Антоан и 46-годишниот НБА редар Шенон

Сега тие ја продолжуваат битката во шоуто на Кимел.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар