Џенифер Лоренс и Скарлет Јохансон соединети во едно беспрекорно убаво лице

Џенифер Лоренс и Скарлет Јохансон соединети во едно беспрекорно убаво лице

Дигиталното спојување на ликови е многу забавно, а особено кога се работи за 2 прекрасни лица. Џенифер е убава, Скарлет е прекрасна, па она што произлегува со фото-спојување од нивните лица е шоубиз божица на убавината.


1-dzhenifer-lorens-i-skarlet-johanson-soedineti-vo-edno-besprekorno-ubavo-lice-kafepauza.mk

За кој тим сте вие? За Џенифер, за Скарлет или пак за Џенлет Јолоренсон?

2-dzhenifer-lorens-i-skarlet-johanson-soedineti-vo-edno-besprekorno-ubavo-lice-kafepauza.mk

Која ви се допаѓа најмногу?

Резултати

Loading ... Loading ...

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар