Двојниците на Симпсонови

Двојниците на Симпсонови

Погледнете со кого си личи дел од бандата во Симпсонови. Што мислите, кој кого имитира? Дали животот ја имитира уметноста или обратно? 🙂

Двојниците на Симпсонови

Пол Џијамати = Хомер Симпсон

Двојниците на Симпсонови

Лејди Гага = Марџ Симпсон

Двојниците на Симпсонови

Лари Кинг = Г-дин Барнс

Двојниците на Симпсонови

Гери Олдман = Нед Фландерс

Двојниците на Симпсонови

Ријана = Сајдшоу БобБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар