Дали некој може да ги објасни овие бизарни фотографии?

Дали некој може да ги објасни овие бизарни фотографии?

Кога ќе ги гледате следниве фотографии, едноставно нема да можете да останете рамнодушни. Постојано ќе се прашувате каква порака сакал фотографот да испрати до публиката. Дали станува збор за погрешен момент или пак едноставно во нив совршено се доловува човековата будалштина? Епа ајде, обидете се да ја објасните логиката зад секоја од овие бизарни фотографии…

„Мојата баба се грижи ПРЕМНОГУ за мене“

„Мојата баба се грижи ПРЕМНОГУ за мене“


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар