Чадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врне

„Sky Umbrella“ е „оружјето“ против тмурните, врнежливи денови. За ова едноставно, но уникатно парче дизајн треба да му заблагодариме на легендарниот Тибор Калман.Чадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врнеПреку ова навидум обично чадорче, Калман индиректно ни порачува дека надворешниот изглед навистина лаже. Тоа однадвор е црно со едноставна дрвена рачка, но однатре е насликано ведро небо со меки, бели облачиња, кои ќе ви изнудат насмевка на лицето.Чадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врнеСо чадорчето на Калман ќе заборавите на сивилото кое ги следи врнежливите денови. Ако ви се допаѓа, нарачајте го тука, по цена која се движи од 38 до 48 американски долари. Па, што чекате, испратете ги тмурните, врнежливи денови во историјата. 🙂Чадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врнеЧадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врнеЧадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врнеЧадорче кое ќе ве натера да заборавите дека надвор врне


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. kiki Reply

    lele mnogu e ubavo 🙂

Остави коментар