27 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател - Part 3

27 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

13. Некои се талентирани за создавање полица за чевли

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

14. А некои пак, се антиталенти во кујната па ќе го стопат тенџерето правејќи макарони

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

15. Понекогаш ќе заборавите дека цимерот чува змии

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

16. А друг пак, ќе ви помогне со компјутерот

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

17. Некои имаат навика да цртаат на шишиња млеко

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

18. А други се екстремно креативни кога прават шпагети

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар