27 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател - Part 2

27 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

7. Цимерот неретко прави незаборавни фотографии

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

8. И конечно ќе реши да ја поправи вратата од тоалетот

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

9. Некои цимери јадат овошје многу чудно

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

10. А некои се екстремно креативни кога станува збор за приврзоци

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

11. Кога цимерот користи валкана лажица за путер

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

12. Кога ви е преку глава да им ги миете садовите на другите

28 фотографии кои докажуваат дека цимерот може да ви биде и најголем непријател и најдобар пријател

„Имам сон дека еден ден садовите ќе ги измијат не оние на кои им се потребни, туку оние кои ги извалкале.“ – Мартин Спунер (Лажичар) Кинг

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар