15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Во нашиот тесен избор, Кристијано Роналдо е првата, а Франческо Тоти петнаесетата причина зошто треба да гледате фудбал. 🙂

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Кристијано Роналдо

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Рикардо Кака

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Дејвид Бекам

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Жерар Пике

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Марко Бориело

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Чаби Алонсо

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Лукас Подолски

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Весли Снајдер

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Михаел Балак

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Серхио Рамос

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Диего Форлан

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Златан Ибрахимовиќ

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Марио Балотели

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Јоан Гуркуф

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Франческо ТотиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

 1. alex Reply

  Е ајде не гледај фудбал после 😀

 2. МБ Reply

  Сликата од Алонсо не е „негова“, само главата му е ставена.

 3. mm Reply

  slikata od alonso e negova a taa od pique e cist photoshop

  • МБ Reply

   Има добри шанси да си во право за Pique, но за Алонсо тврдам дека НЕ е негова. 100% сигурна. Ја имам оригиналната слика во компјутер, не можам да ја најдам по интернетов. И морам да напоменам, многу е подобра од оваа „импровизиранава“ 🙂

 4. Whoever Reply

  Ballack povekje ne igra.

 5. rr Reply

  KAKA !!! <3

 6. aaaaaaaaaaaa Reply

  edinstvena pricina zasto da NE GLEDAM fudbal e prvata…. neka ide balet da igra, ne fudbal

 7. alex Reply

  Па мислам дека за девојчиња е постов, ама ајде… Инаку би го гледала и балет ко игра, ама за фудбал беше муабетов! 😀

 8. ман Reply

  Наместо Балотели (бљак!) да го ставевте Вермален… е тоа ти е добра причина да гледаш фудбал!

Остави коментар