15 луѓе кои не знаеле дека камерите снимаат

15 луѓе кои не знаеле дека камерите снимаат

Со оглед на фактот што насекаде околу нас има камери, воопшто не е чудно тоа што голем број луѓе влегуваат во кадар без воопшто да забележат. Но, кога станува збор за програма во живо, реакциите се многу посмешни. Погледнете ги следниве бесценети реакции на луѓе кои очигледно не сакале да го направат својот прв настап во живо пред камерите.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар