10 ситуации во кои славните ѕвезди изгледале како најпознатите емотикони

Вие можете да го поминете вашето време на Интернет во пребарување на најновите новости од светот или пак, во поврзување со пријателите. Но, ако сте како нас, би можеле да го поминувате вашето време на Интернет барајќи фотографии од славни ѕвезди кои наликуваат на емотикони. Дали едното е подобро од другото? Не би можеле да одговориме…

Адел и „уморното лице“

Адел и „уморното лице“


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар