10 познати фаци за кои можеби не сте знаеле дека имаат близнаци

Дали знаевте дека жешката холивудска актерка Скарлет Јохансон има брат-близнак? Оваа животна приказна ја делат и Ештон Кучер, Аланис Морисет, Вин Дизел… Погледнете ги и споредете ги. 🙂

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Скарлет и Хантер Јохансон

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Ештон и Мајкл Кучер

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Жизел и Патриција Бундшен

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Кифер и Рејчел Сатерленд

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џовани и Мариса Рибиси

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џејсон и Џереми Лондон

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Аланис и Вејд Морисет

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џон и Даниел Хедер

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Вин и Пол Дизел

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џил и Жаклин Хенеси

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар