10 познати фаци за кои можеби не сте знаеле дека имаат близнаци

10 познати фаци за кои можеби не сте знаеле дека имаат близнаци

Дали знаевте дека жешката холивудска актерка Скарлет Јохансон има брат-близнак? Оваа животна приказна ја делат и Ештон Кучер, Аланис Морисет, Вин Дизел… Погледнете ги и споредете ги. 🙂

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Скарлет и Хантер Јохансон

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Ештон и Мајкл Кучер

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Жизел и Патриција Бундшен

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Кифер и Рејчел Сатерленд

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џовани и Мариса Рибиси

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џејсон и Џереми Лондон

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Аланис и Вејд Морисет

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џон и Даниел Хедер

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Вин и Пол Дизел

Запознајте ги близнаците на богатите и славните

Џил и Жаклин Хенеси

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар