Искористете ги празниците: 15 начини како да го израдувате вашиот партнер

Со малку волја и вложен труд, вие и вашиот парнер можете да уживате во новогодишните и божиќните радости во интимна атмосфера.

Топ 3 интимни фризури кои ги возбудуваат машките

Секоја жена си ја средува интимната зона на различен начин. Сепак, постојат 3 стилови кои особено се возбудливи за мажите.
Датум: 20 мар 2014
, Автор:

5 совети за помалку болна интимна депилација

Редовно посетувате одреден козметички салон, многу сте задоволни од вашата козметичарка, но таа сепак, веројатно не ги споделила овие супер тајни со вас.
Датум: 25 јун 2012
, Автор: