Жешка забава со самовили, танчарки и „шотови“ во „Станица 26“

Жешка забава со самовили, танчарки и „шотови“ во „Станица 26“

Самовила што оди на штули, егзотични танчарки во огледални костими, здравици со популарните „шотови“ и многу разиграни посетители беа главната декорација на забавата во организација на Jagermeister која се одржа во петокот во скопскиот клуб „Станица 26“.

1-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk

Лудо, незаборавно и неверојатно забавно, беа едногласно оценките на сите присутни. Девојки и момчиња од цела Македонија до доцна во ноќта се забавуваа и танцуваа осветлени од стотици лед-светилки. Освен разиграните танчарки и пијалакот Jagermeister кој се служеше во епрувети, атмосферата дополнително ја вжештија неколкуте домашни диџеи кои ангажирано цела ноќ го следеа ритамот на публиката.

2-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 9-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 8-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 7-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 6-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 5-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 4-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk 3-zheshka-zabava-so-samovili-tancharki-i-shotovi-vo-stanica-26-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар