Заврши големата наградна игра на Халкбанк: Фантастичниот Mini One замина за Кичево

Заврши големата наградна игра на Халкбанк АД Скопје во која главна награда беше фантастичниот автомобил Mini One. Среќниот добитник на автомобилот е Марко Станоевски од Кичево.

Заврши големата наградна игра на Халкбанк: Фантастичниот Mini One замина за Кичево

Наградната игра „Вози Мини Со Три Дисциплини“ изминатите три месеца предизвика голема заинтересираност од страна на јавноста. Освен Mini-то, секој учесник во наградната игра имаше можност да освои и други вредни награди како iPhone 7 смарт-телефони и Samsung таблети.

Сите добитници на наградите погледнете ги тука.

Право на учество во „Вози Мини Со Три Дисциплини“ имаа сите физички лица кои станаа корисници на трите производи на Халкбанк:

  • MasterCard Debit Contactless дебитна платежна картичка
  • Услуга електронско банкарство  (активирање и користење без надомест до 31.01.2018)
  • СМС инфо услуга (активирање и користење без надомест до 31.01.2018)

Им честитаме на добитниците и им се заблагодаруваме на сите клиенти за довербата и лојалноста кон Халкбанк!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар