Викторија Лоба во врска со Владо Јаневски?

Викторија Лоба во врска со Владо Јаневски?

Ток шоуто Еден на Еден се враќа со нова премиерна епизода. Гостинки се Викторија Лоба и Сара Мејс кои изненадија со својата релаксираност пред публиката во студиото на Алфа. Како што навикнавме од Жаре и екипата, и оваа епизода изобилува со одличен хумор, игри со гостинките кои ќе ги видиме и во улога на актерки, а по подолго време ќе гледаме и нови “Јамб Коцки” и ново јавување на откачениот Спасе кај Жарко Коцкица.

Погледнете ја најавата и не ја пропуштајте новата Еден на Еден оваа сабота, 10 јануари во 21.30 часот на Алфа ТВ.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар