Уште само 8 дена дa „скокнете до Халквантура“ и со нов Jeep Compass да ја возите 2019 година

Уште само 8 дена дa „скокнете до Халквантура“ и со нов Jeep Compass да ја возите 2019 година

Одбројување со двојна возбуда – 8 дена до Новата година, но и само уште 8 дена до крајот на големата наградна игра на Халкбанк и Mastercard „Влези во Халквантура“, чија главна награда е атрактивниот Jeep Compass.

Уште само 8 дена дa „скокнете до Халквантура“ и со нов Jeep Compass да ја возите 2019 година

Учеството во наградната игра е навистина едноставно и без дополнителен напор за учесниците.

Имено, доколку сте клиент на Халкбанка, сигурни сме дека веројатно веќе и ги исполнувате условите за учество и единствено ви недостасува да ја пополните онлајн изјавата, со што автоматски станувате потенцијален добитник.

Всушност, сè што треба да направите е да ги следите трите лесни чекори кои можат да ви ја обезбедат оваа примамлива награда:

  1. Минимум 10 трансакции со дебитните и/или кредитните платежни картички Mastercard издадени од Халкбанк во рамките на периодот на Наградната игра
  2. Користење на уште две услуги на банката како: приматели на плата или пензија преку Халкбанк, дозволено пречекорување на трансакциската сметка, кредити, депозити, полиси за осигурување, електронско банкарство или СМС-инфо
  3. Пополнување на Изјава за согласност на официјалната веб-страница на Халкбанк, со што ќе биде потврдено нивното учество.

Уште само 8 дена дa „скокнете до Халквантура“ и со нов Jeep Compass да ја возите 2019 година

Освен главната награда, во наградната игра се предвидени и дополнителни пет вредносни ваучери со износ од по 10.000 денари, а главното извлекување ќе биде на 16 јануари.

Правилата за наградната игра се достапни на следниот линк>>>, a повеќе информации за услугите на Халкбанк клиентите можат да најдат на веб-страницата www.halkbank.mk.

8….7….6….. 🙂


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар