Супер иницијатива од А1 Македонија за почист воздух

Датум: 21 фев 2020
Тагови:

Уште една супер иницијатива од А1 Македонија, овој пат со акција за почист воздух. Со организиран превоз во Скопје, ги мотивираат вработените да ги остават своите возила дома. Браво за А1, пример за еколошки свесна компанија.

Супер иницијатива од А1 Македонија за почист воздух

Супер иницијатива од А1 Македонија за почист воздух

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар