Совршен подарок за Нea за празникот на жената

Oxette е луксузен моден бренд со развиено сетило за гламур и стил. Истиот создава и постои само за Неа, за современата жена. Во пресрет на празникот на жената, 8-ми Март, Oxette со предлог парчиња накит за подарок:

1-sovrshen-podarok-za-nea-za-praznikot-na-zhenata-kafepauza.mk

За жената што секогаш брза низ градскиот метеж и обожава улична мода…

2-sovrshen-podarok-za-nea-za-praznikot-na-zhenata-kafepauza.mk

За нежната, суптилна и елегантна жена…

3-sovrshen-podarok-za-nea-za-praznikot-na-zhenata-kafepauza.mk

За онаа која сака да ја разбуди страста во себе…

4-sovrshen-podarok-za-nea-za-praznikot-na-zhenata-kafepauza.mk

За жената што сака да го обои секојдневието…

И за сите останати:

5-sovrshen-podarok-za-nea-za-praznikot-na-zhenata-kafepauza.mk copy

За нејзиниот празник, направете совршен спој, спојте ја жената со оние кои постојат само за Неа. Подарете со Oxette!

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар