Се отвора Вино бар МЦМ, ново место за релаксација

Утре во попладневните часови, по завршувањето на работната недела, скопјани ќе имаат можност да присуствуваат на отворањето на едно ново место за опуштање и релаксација. Поранешниот клуб МЦМ се отвора во ново руво, овој пат како Вино бар МЦМ.

Се отвора Вино бар МЦМ, ново место за релаксација

Момците од Лабаво Лавабо и ДЈ Иван Пси ќе бидат задолжени за забава и одлично расположение со музика, а присутните ќе имаат исклучителна можност да дегустираат над 100 видови сортно вино од македонско и светско потекло, како и различни видови на мезиња кои идеално прилегаат за дегустација со вината.

Забавата ќе трае до 1ч по полноќ.

Се отвора Вино бар МЦМ, ново место за релаксација


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар