Новите тапети од Elites освојуваат од прва!

Неверојатни визуелни ефекти и богатство од детали за луѓе со префинет вкус

Новите тапети од Elites освојуваат од прва!

Излегоа новите колекција на тапети од реномираниот француски производител Елитис. Perles, Raffia & Madagascar, Talamone се три колекции секоја посебна и уникатна, а кои освојуваат со својот изглед.

Новите тапети од Elites освојуваат од прва!

Elitis Perles освојуваат од прва! Тапетите се со спокојни бои кои го скротуваат секој простор, и му даваат бисерен сјај. Колекцијата Raffia & Madagascar освојува со силината на природните бои и сензуалноста на дизајнот. Talamone се карактеризира со големи принтови и смели бои кои потсетуваат на празници покрај море, солена коса и здолништа. Колекција за сите оние кои сакаат сладок италијански стил и живот со карактер. Тапети кои раскажуваат приказни.

Новите тапети од Elites освојуваат од прва!

Колоритни и исклучително живописни тапети инспирирани од животот, уметноста, музиката и историјата. Станува збор за високо квалитетни тапети отпорни на пожар, на дамки и удари кои внесуваат страст и топлина во домот. Новите винилни тапети од Elites освојуваат од прва! Ги покриваат несовршеностите на ѕидот, создавајќи илузија на совршеност. Практични се, може да се менуваат, и овозможуваат драматичност и шарм што не може да се постигне со нанесување на бои.

Новите тапети од Elites освојуваат од прва!

Достапни се преку компанијата groundfashion.com чиј продажен салон се наоѓа на улица 29 Ноември бр. 17, локал 8 спроти Универзална сала, Скопје. Ground Fashion е ексклузивен застапник на македонскиот пазар за реномирани производители  Elitis, Grandeco, BN и за декоративните панели Duralmond.

Контакт телефон тел.: 078 435 441

Фејсбук-страница: facebook.com/groundfashion

Новите тапети од Elites освојуваат од прва!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар