На отворањето на новиот продажен салон Т-Мобиле со 50% попуст на Самсунг смарт телефоните

На отворањето на новиот продажен салон Т-Мобиле со 50% попуст на Самсунг смарт телефоните

9 октомври е посебен ден за корисниците на Т-Mobile. По повод отворањето на новата Телеком продавница во Градскиот Трговски Центар во Скопје, Т- Mobile подготвува неповторливо изненадување за посетителите.

na-otvoranjeto-na-noviot-prodazhen-salon-t-mobile-so-50-popust-na-samsung-smart-telefonite-kafepauza.mk

Ако сè уште се двоумите за модел или тарифа, новата еднократна понуда на Т-Мобиле ќе ви помогне во изборот. Имено во четврток во 11 часот ќе се отвори новата Телеком продавница во ГТЦ, па по тој повод Т-Мобиле подготви промотивна понуда која им овозможува на посетителите во Плеј комфорт тарифата да купат Самсунг смартфон со неверојатен попуст од дури 50%.

Промоцијата важи само во новата Телеком продавница, и само на денот на отворањето, четврток 9ти октомври, од 11 часот до 19 часот, a моделите и количините на смартфони се ограничени.

Затоа бидете сигурни дека нема да ја пропуштите оваа единствена шанса, да си земете нов смартфон по одлична цена.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар