Малку поинаков Св. Валентин во Концепт 37

Малку поинаков Св. Валентин во Концепт 37

На 13 февруари, сабота ден кога сите вљубени го слават Св. Валентин арт-кафето „Концепт 37“ се запраша, а што е со сите останати „сингл“ момци и девојки кои љубовта не ги пронашла, што тие планираат да прават на овој  ден. Токму затоа веќе втора година по ред  „Концепт 37“ се одлучи да го прослави Св. Валентин на еден малце поинаков начин  и  во центарот на вниманието ќе бидат сите оние што се сингл.

malku-poinakov-sv-valentin-vo-koncept-37-kafepauza.mk

Вечерта ќе биде поддржана од Red Bull, а за добрата забава и атмосфера ќе се погрижи ДиЏеј Ана Мало, додека Марко Новевски ќе го води настанот и ќе има мало изненадување за сите. 
Ако сте сингле, спремни за добар провод, Концепт 37ве очекува во сабота.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар