Крај на Еден на Еден! Или не?!

По 25 извонредни епизоди, шестата сезона од најгледаното македонско ток-шоу го добива своето финале оваа сабота во 22 часот и 30 минути на Алфа телевизија.

Во последната епизода од оваа „Еден на Еден“ сезона ќе се потсетиме на едни од најинтересните моменти што се случија во студиото на шоуто. Се изнагледавме незаборавни гостувања од македонските и балкански ѕвезди, одлични скечеви, музички настапи итн.

Жаре и екипата продолжуваат со нова сезона наесен, а дотогаш сигурни сме, на сите многу ќе ни недостасуваат…

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар