Голема наградна игра на Халкбанк: „Вози Мини со три дисциплини“

Започна големата наградна игра на Халкбанк АД Скопје во која главна награда е фантастичниот автомобил Mini One. „Вози Мини Со Три Дисциплини“ предизвикува голема заинтересираност во јавноста за наградната игра која ќе трае до крајот на ноември оваа година. Освен Mini, секој учесник во наградната игра може да освои и други вредни награди како iPhone 7 смарт-телефони и Samsung таблети.

Голема наградна игра на Халкбанк: „Вози Мини со три дисциплини
Право на учество во „Вози Мини Со Три Дисциплини“ имаат сите физички лица кои се или ќе станат корисници на трите производи на Халкбанк:

  • MasterCard Debit Contactless дебитна платежна картичка
  • Услуга електронско банкарство (активирање и користење без надомест до 31.01.2018)
  • СМС инфо услуга (активирање и користење без надомест до 31.01.2018)

Сите оние кои веќе ги користат трите горенаведени производи на Халкбанк, сѐ што треба да направат е да поминат во која било филијала на Халкбанк и да пополнат изјава за согласност за учество во наградната игра со која стануваат потенцијален добитник на Mini One автомобилот или некоја од останатите награди.

Повеќе за наградната игра може да дознаете на официјалната веб страница на банката.

Во продолжение погледнете го видеото за наградната игра:


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар