Фамилија Марковски во „Еден на Еден“

Најпознатата фамилија во моментов на гости во студиото на „Еден на Еден“. Како реагираат Македонците на улогата на Мали, како Петар ја доби неговата улога и се разбира, дали ќе има втора сезона на „Фамилија Марковски“?

Во недела се дружиме со актерите Силвија Стојановска, Тамара Ристоска, Владимир Петровиќ и Петар Петковски кои ни откриваат кои беа најинтересните случувања на снимањето на хит-серијата.

Новата епизода на „Еден на Еден“ гледајте ја во недела од 20.30 часот на Телма!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар