Добра доза смеа: Траумите од детството на Марјан Ѓорѓиевски

Добра доза смеа: Траумите од детството на Марјан Ѓорѓиевски

Марјан Ѓорѓиевски во новото видео „Трауми“ зборува за чудни и смешни ситуации од детството низ кои сите сме поминале. Ќе се потсетите на Босилка и „Опстанок“, Ѓорѓи Колозов во улога на Господ, кога одевте на слава со родителите и на уште многу други случки кои ќе ве вратат во минатото и убаво ќе ве изнасмеат.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар