Далечински управувач кој ги отвора сите врати

Чудо на техниката кое ги дуплира старите далечински управувачи во секунда!

Носењето клучеви со нас сѐ уште не можеме да го оставиме во минатото, бидејќи нема начин со поглед да се отвори и да се затвори вратата. Тоа е можно само во филмови. Она што можеме да го направиме во реалниот живот е да отвориме неколку врати со само еден далечински управувач! Нема магија и не треба да ги менувате вашите стари брави.

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Не постои личност која барем еднаш дневно не го бара изгубениот клуч од портата, клучот од влезната врата, гаражата и кој знае уште кој не клуч! Маѓепсаниот круг за барање на клучевите може да се заврши и тоа на многу едноставен начин! На пазарот се појави универзален далечински управувач благодарение на кој можете да отворите четири различни врати. И ова не е единствената предност на овој управувач. Леснотијата на клонирање на старите далечински управувачи им овозможува апсолутно на сите да го направат клонирањето за само неколку секунди. Поседувањето на овој далечински управувач има двојна корист – ќе направите копија од стариот управувач и ќе имате резервна копија во секое време. Втора, многу поважна корист е намалувањето на бројот на клучеви во џебовите или торбите.

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Едно далечинско отвара четири врати

SmartRem далечинскиот управувач, благодарение на кој можете да престанете да се грижите за губење на вашиот стар далечински, и да го направите она што многумина не веруваат дека е можно. Со овој далечински управувач нема да можете да ја отворите, на пример, само вратата од гаражата. Со него ќе можете да отворите четири различни врати! Исто така, можете да ги искористите неговите 4 функции во согласност со своите потреби, бидејќи овој далечински управувач може да го вклучи алармот или светлото. Само еден клик на копчето на далечинското и тоа е тоа. Заштеда на време каква што не можевте ни да сонувате. Замислете колку ќе ви бидат полесни утрата пред одење на работа. Притиснете едно копче на далечинскиот управувач и ќе ја отворите вратата на гаражата, а потоа без да излезете од автомобилот, затворете ја. Со притискање на другите копчиња вклучете или исклучете го светлото, или алармот или затворете ја портата. Имате повеќе опции, а на вас останува да ја изберете онаа која одговара најмногу на вашите секојдневни потреби. SmartRem повеќепати докажа дека е можно да заштедите време и да ви го олесни секојдневието.

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Копија и сигурна бесплатна резерва на далечинскиот управувач

Кога станува збор за постарите далечински управувачи, SmartRem го елиминира најважниот проблем – ќе ве ослободи од стравот од дефекти или губење на стариот далечински управувач. Покрај тоа, секогаш е добро да имате резервна копија од далечинскиот управувач. Сега тоа можете да го направите целосно бесплатно и тоа без никаква помош во удобноста на вашиот дом. Не е тешко, само е потребно да се доближат стариот и новиот далечински управувач и да се притиснат одредени копчиња според упатството. За неколку секунди ќе имате копија и резерва за стариот далечински управувач.

SmartRem е компактен и може без проблеми да го носите со себе. Постои дел со кој може да го закачите на фармерките или во внатрешноста на вашата торба. Така ќе го избегнете иритирачкото барање на клучевите.

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Фреквенција на која работат поголемиот број далечински управувачи

Иако горенаведените предности на SmartRem се речиси ненадминати, постои уште една погодност што го разликува во мноштвото исти и слични производи. SmartRem работи со фреквенција од 433,92 MHz. На некој кој не се разбира од ова, овој податок не му значи ништо, но за овој далечински управувач тоа е голема предност. Тоа значи дека работи на фреквенција која е, така да се каже, стандард, и на неа работат речиси сите далечински управувачи. Ќе можете лесно да ги копирате кодовите на вашите стари далечински управувачи и да чувате четири во само еден далечински управувач. За оние кои сакаат да дознаат повеќе за овој далечински управувач, еве и некои дополнителни, многу важни информации: SmartRem работи само на 1 батерија и има опсег на сигналот до 100 метри! Значи, лесен и евтин начин да ги промените иритирачките работи во вашиот секојдневен живот – отворете ја и затворете ја вратата со притискање на едно копче.

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Чувајте се од копии!

На пазарот се појавија голем број далечински управувачи кои иако сте ги направиле сите чекори во инструкциите, не можете да го направите она за што сте го купиле. Поради тоа ви препорачуваме да купувате само од проверени продавачи, без разлика дали е онлајн или во физичка продавница. За читателите кои сакаат да си го олеснат секојдневието и да престанат да носат неколку различни далечински управувачи подготвивме изненадување во соработка со дистрибутерот. Сакаме да го обележиме пристигнувањето на овој производ на нашиот пазар и да ви овозможиме сигурно купување. Првите 50 купувачи на универзалниот далечински управувач SmartRem ќе го добијат по 50% намалена цена! Со оглед на предностите кои ги добивате со негово купување, не губете време и искористете го овој неверојатен попуст!

Далечински управувач кој ги отвора сите врати (SmartRem)

Кликнете овде за да нарачате SmartRem по супер цена и отворете 4 различни врати со еден далечински управувач!

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Остави коментар