Оваа 15-годишна девојка со својата електрична гитара го остави целиот свет без зборови

Оваа 15-годишна девојка со својата електрична гитара го остави целиот свет без зборови

Понекогаш Јутјуб знае да биде одлично место за покажување на својот талент. Доколку навистина ве бива, вие за само неколку денови можете да го освоите целиот свет! Токму тоа ни го покажува и Тина С, 15-годишна девојка која има исклучителен талент за свирење. Погледнете го нејзиниот одличен перформанс на песната „Through the Fire and Flames“ и подгответе се да останете целосно без зборови!

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар