Откачени родители совршено ја синхронизираат „Love is an open door“

Откачени родители совршено ја синхронизираат „Love is an open door“

Автор: Ана Петровиќ

Погледнете го ова интересно видео кое стана хит за неколку дена. Со повеќе од 5 милиони прегледи, овие откачени родители докажаа дека и возењето во автомобил може да биде забавно, барем за нив двајца.

„Мислам дека јас и сопругата многу повеќе уживаме во овој саундтрак отколку нашата ќерка, но ќе оставам вие да одлучите за тоа.“– напишал таткото во описот од видеото.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар