Одличен перформанс: Ели Голдинг и Џејмс Корден ја пеат „Love Me Like You Do“ во 6 различни стилови

Одличен перформанс: Ели Голдинг и Џејмс Корден ја пеат „Love Me Like You Do“ во 6 различни стилови

Водителот на „Late Late Show“, Џејмс Корден и неговата гостинка Ели Голдинг, го освоија целиот свет со нивниот нов неверојатен перформанс на хит песната „Love Me Like You Do“. Тие лесно се префрлаат од еден стил во друг и за помалку од 4 минути создаваат одлично видео, притоа целосно менувајќи го начинот на кој пеат. Дури и нивната трансформација на изгледот е импресивна.

Одличен перформанс: Ели Голдинг и Џејмс Корден ја пеат „Love Me Like You Do“ во 6 различни стилови

Погледнете го ова видео и подгответе се да бидете целосно воодушевени и уште повеќе да ја засакате талентираната Ели Голдинг.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар