Фантастична преработка на хитот „We Found Love“ без музички инструменти

Музичката тројка Ингрид Мајклсон, Дилан Стајнберг и Крис Куфнер, позната како „Army of 3“ направила одлична преработка на хитот „We Found Love“ од Ријана. Отсуството на музички инструменти го прави нивниот труд навистина посебен. Фантастична преработка на хитот „We Found Love“ без музички инструментиИнгрид е заслужна за сите звуци во видеото. Пофалбите за режија и обработка одат на адреса на Дилан, а за продукцијата и монтажата одговорен е Куфнер. Уживајте во нивниот фантастичен перформанс!Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Katerina Reply

    prekrasno …

  2. Елена Reply

    Одлично. Само одлични работи може да се очекуваат од Ингрид. Една од најдобрите пеачки на светот. Штета што не е позната на овие простори.

  3. анонимна Reply

    јас ја слушам ингрид и мн ми се допаѓа , се сложувам со Елена , штета што не е позната на овие простори

Остави коментар