Работата е најдоброто нешто на светот…

„Работата е најдоброто нешто на светот. Затоа секогаш треба да оставаме нешто и за утре.“ – Дон Херолд

Работата е најдоброто нешто на светот...


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар