Кафе-позадина за вашиот десктоп #83

Те сакам, но не повеќе од моето утринско кафе.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #83

2180x1450Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар