Кафе-позадина за вашиот десктоп #64


„Кафето е она кое ги прави политичарите помудри и им овозможува да гледаат со полузатворени очи. “

Кафе-позадина за вашиот десктоп #64

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1600×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук

.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар