Кафе-позадина за вашиот десктоп #56

Само една работа е сигурна за кафето… Каде и да се одгледува, продава, вари и консумира, таму ќе има жива дискусија, јаки размислувања и добра конверзација. – Марк Пендерграст

Кафе-позадина за вашиот десктоп #56

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (2560×1600) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар