Кафе-позадина за вашиот десктоп #53

Добрата комуникација е подеднакво стимулативна како и шолјата полна со чисто црно кафе, но е и исто толку тешко да заспиете потоа. – Ен Мороу Линдберг

Кафе-позадина за вашиот десктоп #53

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар