Кафе-позадина за вашиот десктоп #50

Зад секоја успешна жена има значителна количина кафе. – Стефани Пиро

Кафе-позадина за вашиот десктоп #50

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1440×930) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар