Кафе-позадина за вашиот десктоп #5

Кафе-позадина за вашиот десктоп #5

Јако кафе, само што сварено, сервирано во шолја од кафе-зрна. За оваа работна недела ви предлагаме јака стимулација со позадина која ќе ве одржува будни во текот на целиот ден.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #5


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар