Кафе-позадина за вашиот десктоп #44

Некои недели почнуваат напорно… т.е. кога се работни, секогаш се такви. Сепак, понеделничкото кафе е посебно моќно, ве подготвува за долги часови, работни обврски, нови луѓе, дружење со старите… Како ќе одлучите да ви помине оваа недела, така и ќе биде. Кафето е подготвено. Вие сте на потег!

Кафе-позадина за вашиот десктоп #44

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1600×1200) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар