Кафе-позадина за вашиот десктоп #43

Станувате од спиење, а кафето веќе ве чека сварено на работната маса во кујната. Очните капаци полека се борат да го избистрат погледот, миризбата благо допира до вашиот нос. Лесно е да станете, треба само да посегнете по вашата шолја со кафе и да ја шмркнете првата голтка. Убаво е кога некој ќе ви направи кафе од сабајле. Направете го тоа и вие некогаш за блиските во семејството. На здравје!

Кафе-позадина за вашиот десктоп #43

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар