Кафе-позадина за вашиот десктоп #39

Кафето е убаво во секое годишно време и во секој дел од денот. Некои го пијат само наутро, други во текот на целиот ден. Сепак, ќе се сложите дека утринското кафе е некако највкусно, а особено на лето. Оваа летна десктоп позадина ќе ви делува освежувачки на денот кој е пред вас со самото вклучување на компјутерот и ќе ви претставува надополнување на уживањето додека го пиете првото утринско кафе.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #39

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1600×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. delicious Reply

    love it!

Остави коментар