Кафе-позадина за вашиот десктоп #26

Кафе-позадина за вашиот десктоп #26

Има нешто во пената од кафе… нешто што моментно ни ги буди сетилата, не стрви за следната голтка, не прави задоволни кога ќе ја шмркнеме. Утринското кафе е најслатко затоа што е првото кое го вкусуваме. Па, ако првата работа која ја правите наутро е вклучување на вашиот компјутер, оваа позадина, ќе ви го надополни уживањето.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #26

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1280×1024) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар