Кафе-позадина за вашиот десктоп #11

Естетска кафе-позадина за љубителите на убавото… Вашиот омилен пијалак секогаш го сакате убаво сервиран, разблажен со млеко и засладен со неколку чоколадни бонбони кои ги чувате за после последната голтка.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.Кафе-позадина за вашиот десктоп #11 Иако најмногу ви се допаѓа кафето приготвено на овој начин, бидете отворени да експериментирате со вкусовите. Деновиве пробајте и некој нов рецепт.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар