5 нови серии кои мора да почнете да ги гледате овој месец

Автор: Ана Петровиќ

Изминатава година се појавија одлични серии кои ни го пробудија апетитот за нови авантури. Со оглед на најавите, во 2014-та година нè очекуваат нови серии, кои нудат огромен потенцијал да бидат светски хитови. Одвојуваме пет од нив кои на прв поглед изгледаат фантастично и вреди да почнете да ги гледате.

5 нови серии кои мора да почнете да ги гледате овој месец

1. Интелигенција (Intelligence)

5 нови серии кои мора да почнете да ги гледате овој месецЏош Холовеј, или уште познат како Џејмс Форд од серијалот на Џ. Џ. Абрамс, „Lost“, го гледаме како главен лик во новата серија наречена „Intelligence“. Доколку сте љубители на акција, авантура и на сајбер-тематика, оваа серија е одличен избор за вас. Главниот лик Габриел Вон глуми оперативец, кој има вградено микрочип во својот мозок со помош на кој може да хакира, и нормално, да ја спаси Америка од многуте противници.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар